Logo

SE KUPUVA YUGO SO PLIN ATEST

Број на оглас: 1934762 | Објавен на: 17.01.2017, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


se kupuva yugo so plin atest tel076775599 zabest 078 670 120

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 veljan