Logo

Delovi za bela teknika aparati za domakinsfo

Број на оглас: 1935185 | Објавен на: 07.06.2019, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za bela teknika od masini za pranje frizideri el.sporeti i drugi prodavam i stari aparati za domakinsfo

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 nevzad

Потврден огласувач