Logo

Se prodava Daewoo nexia vo odlicna sostojba moze zamena

Број на оглас: 1935826 | Објавен на: 09.10.2017, 17:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nexia

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


TEL ZA KONTAKT 070215026 Voziloto e vo odlicna sostojba ima klima, regisrirana do 10-2017 ima zelen karton. 4 gumi odlicni nov radio kasetefon, nema nikakvo vlozuvanja,Vo ovaa cena ima ushte edna god cela registracija gratis pali vozi. Tel za kontakt
070215026 moze zamena so kombe

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 mustafa

Потврден огласувач