Logo

Chain guide KTM HUSABERG HUSQVARNA Sliding

Број на оглас: 1936229 | Објавен на: 30.08.2018, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.950 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Вид на оглас: Се продава


1.Клизач за ланец, Chain guide black KTM SX EXC 2010-2015 Husaberg Husqvarna 14-16 Chain Sliding Protection
oem 77204066000 77204066100
2.Долен носач-клизач за ланец, Chain guide black Ktm Husqvarna 14-15 Husaberg Rear oem 77304070100
3.Клизач за ланец, Swingarm chain guidente black Ktm Husaberg Husqvarna 14-15 oem 77203053000

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање
facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk
Одговара за следниве модели:
HUSABERG
TE 125 (11-13)
FE 250 (08-13)
TE 250 (11-13)
TE 300 (11-13)
FE 350 (08-13)
FE 390 (08-13)
FE 450 (08-13)
FE 570 (08-13)

HUSQVARNA
TC 125 (14-15)
TE 125 (14-15)
FC 250 (14-15)
FE 250 (14-15)
TC 250 (14-15)
TE 250 (14-15)
FC 350 (14-15)
FE 350 (14-15)
FC 450 (14-15)
FE 450 (14-15)
FE 501 (14-15)

KTM
EXC 125 (12-15)
SX 125 (11)
SX 125 (12-15)
SX 144 (10-15)
SX 150 (10-15)
EXC 200 (12-15)
EXC 250 (12-15)
EXC F 250 (12-15)
SX 250 (11)
SX 250 (12-15)
SX F 250 (11-15)
EXC 300 (12-15)
EXC F 350 (12-15)
SX F 350 (11-15)
EXC F 450 (12-15)
SX F 450 (11-15)
EXC F 500 (12-15)
SX F 505 (11-15)
SX F 530 (09)
Enduro 690 (08-09)
SMC 690 (08-09)

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МОТОДЕЛОВИ - Велес

Потврден огласувач