Logo

Pioneer sc-lx57

Број на оглас: 1936472 | Објавен на: 06.01.2019, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


prodavam pioneer sc-lx57-k resiverot e bukvalno kako nov samo za seriozni i ozbilni bes cenkajne uredot e odlicen email. sms.077566783

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 mik

Потврден огласувач