Logo

Dekla za ford 1.8 diesel

Број на оглас: 1936473 | Објавен на: 22.02.2019, 12:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Deklata e ispravna za ford escort ili mondeo 1.8 dizel i turbo dizel bregasti vakumi i dizni..

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 mice

Потврден огласувач