Logo

Slep sluzba

Број на оглас: 1936522 | Објавен на: 23.04.2018, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vrsam transport na vozila vo zemjata i stranstvo.golf.polo.opel.audi.citroen.bmw.mercedes.corsa astra

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач