Logo

Intel Core 2 Quad Q8200 (4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB)

Број на оглас: 1936583 | Објавен на: 28.02.2017, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Intel Core 2 Quad Q8200 (4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB) vo ispravna sostojba.
http://ark.intel.com/products/36547/Intel-Core2-Quad-Processor-Q8200-4M-Cache-2_33-GHz-1333-MHz-FSB

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач