Logo

Se baraat devojcinja za rabota

Број на оглас: 1939616 | Објавен на: 25.02.2016, 22:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Вид на оглас: Се продава


Sltkarnica Palma vo Karpos ima potreba od devojcinja za rabota

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Slatkarnica Palma (претпријатие)