Logo

295/80R22,5 FIRESTONE

Број на оглас: 1940101 | Објавен на: 20.07.2018, 13:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 310 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Novi nadvoresni gumi so vrven kvalitet od markata FIRESTONE model FS400

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 KIRMAN dooel (претпријатие)

Потврден огласувач