Logo

ЧОЈС-Nov stan Stan na ul.Egejska 120m2

Број на оглас: 1940699 | Објавен на: 23.05.2020, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 114 m²

Греење: Централно

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 750 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov trosoben prosiren stan na ul.Egejska so vk.Kvadratura od 114 m2 ,na 6 kat so lift jugozapad orjentiran so otvoren pogled na ezeroto i gradot.
Raspored:Golema dnevna ,zasebna kujna so trpezarija ,2 wc,2 terasi 2 spalni (ima moznost za uste edna spalna)Zgradata ima sopstven parking
Napomena -Stanot ima podno greenje

Огласи од: Агенција за недвижности ЧОЈС

Агенција за недвижности ЧОЈС

Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ЧОЈС

Потврден огласувач