Logo

Prodavam skip kombinirka caterpillar 4x4

Број на оглас: 1943013 | Објавен на: 22.02.2017, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.499 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam skip kombinirka caterpillar 4x4 vo super sostojba .
mozhe i zamena so kola.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 isen