Logo

reno kango 1.9 dti 2000 god ne uvezuvano

Број на оглас: 1943269 | Објавен на: 22.01.2017, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


renoto e vo mnogu dobra sostojba ne uvezuvano so originalni 168000 km od oprema poseduva; klima, servo, greaci na sedista, ABES, AIRBEG, euro kuka, cetiri skoro novi gumi i dr smeneto e maslo filtri plocki gurtni, registrirano e cela godina do juli 2017 god nov akumulator topla 2 god garancija GARAZIRANO

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 pero