Logo

Prodavam drveno detsko krevetce

Број на оглас: 1946880 | Објавен на: 24.06.2018, 07:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam drveno detsko krevetce,rozevo po boja,so dusece,mnogu malku koristeno.Ima fioki pod krevetceto.Postelninata gratis!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 kamelija

Потврден огласувач