Logo

Dekla za Ford 96g

Број на оглас: 1947427 | Објавен на: 11.07.2020, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Tип на делови: Додатоци за приколка

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavam dekla za Ford transit 96 godina

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач