Logo

Mesto vo s.Krklino- Bitola

Број на оглас: 1948267 | Објавен на: 11.10.2019, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 10 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат",во близина на клучката.Местото излегува на пат и има обезбедено струја и вода.Се наоѓа меѓу куќи и викендици и е иделано за градба.Реонот сеуште не е влезен во ДУП.Цена 10 евра по м2.
Можи замена за место во Нижеполе,Дихово,Лавци,Брусник

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  sr

Потврден огласувач