Logo

Мемори Над душек

Број на оглас: 1949234 | Објавен на: 19.10.2017, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Продаваме нови душеци од Мемори пена со дебелина од 6цм за екстра удобност при спиењето. Спиењето на Мемори Над душекот е задоволство и гаранција на удобен сон и одморено тело каде што ке немате болки во грбот, половината, вратот, главата и ке се разбудете наспиени и спремни за следниот ден.
Мемори над душек 180 x 200 x 6цм = 7400ден.
Мемори над душек 160 x 200 x 6цм = 6700ден.
Мемори над душек 140 x 200 x 6цм = 6100ден.
Мемори над душек 90 x 200 x 6цм = 4700 ден

Душеците се со гаранција од 5 години.

Истиот е со навлака на патент од Алое Вера.

За подетални информации ве очекуваме слободно да се јавете.

Огласи од: Elena

Elena

Кавадарци

Станете Премиум член

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Elena

Потврден огласувач