Logo

VW Passat 1.9TDI - 110ks - Highline

Број на оглас: 1949552 | Објавен на: 14.08.2019, 07:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Full oprema, registriran do 11/2019

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Ivan

Потврден огласувач