Logo

ЕМГЕ-КОМПАНИ Трактор Тафе 45ДИ 4X4 без/со кабина 47кс

Број на оглас: 1949600 | Објавен на: 21.10.2017, 08:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Трактор Тафе 45ДИ 4x4 без/со кабина 47кс
ЕМГЕ-КОМПАНИ Кавадарци - трактори од нај познатите светски брендови од марката на IMT, GOLDONI, JOHN DEERE, TAFE, URSUS…

-Трактор Тафе 42ДИ без/со кабина 47кс
-Трактор Тафе 45ДИ 2WD без/со кабина 47кс
-Трактор Тафе 45ДИ 4x4 без/со кабина 47кс
-Трактор Тафе 5900ДИ 4x4 без/со кабина 60кс
-Трактор Тафе 6530 4x4 без/со кабина 63кс
-Трактор Тафе 8502 4x4 без/со кабина 80кс
- Трактор John Deere 5042C 2WD без/со кабина 42кс
- Трактор John Deere 5045D 2WD без/со кабина 45кс
- Трактор John Deere 5055E 2WD без/со кабина 55кс
- Трактор John Deere 5065E 4WD без/со кабина 65кс
- Трактор John Deere 5075E 4WD без/со кабина 75кс

-ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ.
ЕМГЕ-КОМПАНИ ви нуди најповолни услови за кредитирање.Кредити за трактори и земјоделска механизација со најниска каматна стапка од 2% до 4%.Кредитот може да се плаќа месечно или годишно.
Достава низ цела Македонија (до вашето место на живеење).

Контакт :
043/411-133
070/239-381
078/239-700
Email: emgekompani@gmail.com
Web: www.emge-kompani.com

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 EMGE-KOMPANI (претпријатие)

Потврден огласувач