Logo

gumi

Број на оглас: 1949710 | Објавен на: 20.10.2017, 06:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 zimski gumi sava eskimo 155/65/14
bes bandasi

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач