Logo

BMW E36 M3 SPORT ALUMINSKI BANDAZI

Број на оглас: 1949986 | Објавен на: 17.04.2017, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam aluminski bandazi orginal od bmw E36 M3

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач