Logo

gumi 155/65/14

Број на оглас: 1950235 | Објавен на: 27.05.2017, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 zimski gumi sava eskimo kako novi vozeni samo edna sezona bes bandasi

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач