Logo

Каца

Број на оглас: 1953163 | Објавен на: 06.03.2016, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор - Дрво

Вид на оглас: Се продава


Продавам каца 450 л. во одлична состојба
дебелина на даги 3,5 цм
Цена по договор

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Tome