Logo

Молерски услуги

Број на оглас: 1954101 | Објавен на: 31.05.2019, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Молер креци станови,куки,деловни простории.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  stole

Потврден огласувач