Logo

Stalak za crtanje

Број на оглас: 1954399 | Објавен на: 23.06.2017, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
1.100 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Сликарство

Вид на оглас: Се продава


stalak za crtanje, od drvo, so podesavanje po visina i ago, za golemi i mali umetnici, za stalak za slika....

ИНФОРМАЦИИ на телефон 070 236 932

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Micho

Потврден огласувач