Logo

куќа со два влеза 200m2

Број на оглас: 1954971 | Објавен на: 19.05.2018, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 11

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 118 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Z

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со два влеза 200 м2,
уредено дворно место 118м2,
подрум 35м2, гаража 27м2 и тавански простори со можност за доградба.
Поставена е во 3 нивоја -приземје 67 м2, спрат 105 м2.
Има 2 купатила, 2 големи тераси и
сопствено парно греење.

Цена по договор.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач