Logo

odlično sočuvana masa

Број на оглас: 1954987 | Објавен на: 30.01.2018, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlično sočuvana masa elipsoiden nepravilen oblik, dodatno e rastegliva. Masata e celo vreme zaštitena so staklo. Stolicite i stakloto se gratis.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач