Logo

Netgear WNDR4500 DUALBANT GIGABIT

Број на оглас: 1955965 | Објавен на: 22.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


Najdobriot ruter
Netgear WNDR4500 DUALBAND GIGABIT
Gigabiten
2.4 i 5ghz
Broj 1

WiFi Technology 802.11n Dual Band Gigabit
WiFi Performance N900 (450 Mbps + 450 bps)†
Simultaneous dual band 2.4GHz & 5GHz
Five (5) 10/100/1000 (1 WAN and 4 LAN) Gigabit Ethernet ports with auto-sensing technology
Two (2) USB 2.0 port


http://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-routers/WNDR4500.aspx#tab-techspecs


 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач