Logo

SPRIC,POLNACKA ZA KOLBASI,SUDzUK,KEBAPI

Број на оглас: 1956953 | Објавен на: 25.03.2019, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 530 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Вид на оглас: Се продава


Vertikalen špric za kolbasi,sudzuk,kebapi 15kg od INOKS po HASAP STANDARDI. 070 681 904. Prakam po Kargo Ekspres. Viber 0038970681904

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  SKIproperty

Потврден огласувач