Logo

Korpa za bager 32 tona so brza spojka

Број на оглас: 1957712 | Објавен на: 20.03.2017, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena za planirka za liebherr a900

 Кичево

Прати Е-Маил

 Genc

Потврден огласувач