Logo

Mini Style Wireless Bluetooth --- Model 2016

Број на оглас: 1958007 | Објавен на: 08.01.2017, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth

Вид на оглас: Се продава


Модел 2016 , технологија V4.1 . Одлично фитира на секоја ушна школка. Лесна и незаприметлива..Боја на кожа--- крем боја..

ПОДРЖУВА СЛУШАЊЕ МУЗИКА,ИГРИ,ВИДЕО...


Мини стил Безжични Bluetooth слушалки MIE60 1pcs во уво V4.0 Стелт слушалки Телефон слушалки Handsfree универзална за сите телефонски уреди..
спецификации:
Одговараат: за сите Bluetooth уред
Технологија: Bluetooth 4.0
Радио фрекфенција: 2.402-2.480GHz
Аудио излез: 35mW, <15mA
Пренос опсег: <10 m
Полнење на енергија: AC 110-240V;
Излез DC 5V
Време на полнење: 2 часа
Време на разговор: 4 часа
Музика игра: 3 часа
Време на мирување: 120 часа
Облечен стил: Слушалки за во уво мини слушалки
Батерија: 50mA батерија на литиум батерија
Големина: 3 * 1,8 * 1.5cm
Тежина: околу 8.5g
 
инструкции:
1 Долго време притиснете го копчето за слушалки повеќе од 5 секунди
2 Ќе видите црвено и сино светло трепка наизменично
3 Потоа поврзете вашиот Bluetooth, и користете го за слушалка..

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач