Logo

VIAGRA KAMAGRA LEVITRA APCALIS za SILNA EREKCIJA,ORIGINAL !!

Број на оглас: 1959089 | Објавен на: 26.06.2017, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Само кај нас!!!
Повеќе од 1000 задоволни клиенти!
ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ ДОМИНАНТНО НАЈДОБРИ!!!
КУПУВАЈТЕ ОД НАЈДОБРИТЕ!
Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:

* Viagra (pfizer labs) * 30 x 100mg original USA!!!
( kutija so 30 apcinja )

* Viagra (pfizer) * оргинална америчка (made in USA)
4 x 100mg

* Kamagra oral jelly (week pack) *
7 x 100mg

* Kamagra Gold *
4 x 100mg

* Kamagra Polo (дражеи таблети за шмукање) *
4 x 100mg

* Kamagra Fizz (шумливи таблети за растворање) *
7 x 100mg

*Apcalis-sx (дејство како cialis до 48 часа)*
4 x 20mg

* LEVITRA (bayer) * (made in germany)
4 x 20mg

* Man King* Herbal tableti na prirodna baza
10 x 5800mg

Производи против брза ејакулација,за подолг сексуален однос:

* Stud 100 * 12ml (united kingdom)
* Dooz * 45ml (made in germany)

- Сите горенаведени производи се оригинали !!!
- Сите се во оригинална фабричка кутија со жик !!!
- Сите имаат фабрички сертификат за квалитет !!!
- Производите се во истите кутии како што ги гледате на горните слики !!!

Избегнувајте фалсификати што се нудат во слична кутија,поради ваша сигурност!!!

Не наседнувајте на финти од ФАНТОМСКИ ПРОДАВАЧИ ,да ви продаваат фалсификати или други генерички производи и да ве убедуваат дека се оригинал или дека делуваат како оригинал,спрема цената ќе видите за што се работи

Ќе нарачате нешто што ви прикажуваат на слика,а ќе добиете нешто сосема друго без врска и без ефект


- ДОКОЛКУ(ИСТИВЕ)ПРОИЗВОДИ ГИ НАЈДЕТЕ ЗА ПОЕФТИНО,НИЕ ЌЕ ВИ ГИ ДАДЕМЕ ЗА УШТЕ ПОНИСКА ЦЕНА !!!

Испорака низ цела македонија

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 aleksandar_

Потврден огласувач