Logo

sony super cena

Број на оглас: 1959826 | Објавен на: 11.03.2016, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Sony

Вид на оглас: Се продава


sony optical zoom 4* 14.1 mega pixels

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ivica