Logo

Винкловање (премотување) на електромотори и рачен алат

Број на оглас: 1962001 | Објавен на: 20.10.2017, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Електро сервисот "ВОЛТ" ви нуди брзо и професионално винкловање (премотување) на сите видови електромотори и моторите за рачен алат. Услугите можат да се вршат низ цела Македонија.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Servis Volt

Потврден огласувач