Logo

VW POLO 1.4TDI 01'/DELOVI

Број на оглас: 1962302 | Објавен на: 19.02.2017, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4TDI 2001GOD/IMA SE STO VI TREBA/EFTINO/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO/KOLATA NE SE PRODAVA CELA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач