Logo

EFTINO se prodava SEDMOSED 4800

Број на оглас: 1962381 | Објавен на: 13.03.2016, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


se prodava dosta socuvan sedmosed.se prodava poradi zemanje pomal.tel 071 259 350 ice

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ice