Logo

Garnitura za sedenje -sedmosed

Број на оглас: 1963019 | Објавен на: 21.04.2017, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД Цената не е фиксна 7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam garnitura za sedenje neodamna tapacirana 6000 den.
Prodavame zaradi nekoristenje i selidba.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач