Logo

Klupska masa malku upotrebuvana

Број на оглас: 1963020 | Објавен на: 16.03.2019, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kvalitetna moderna klub masa za dnevna soba, mnogu malku koristena, praktično e nova.
Masata se prodava zaradi neupotreba i selidba. Cena na nova e 23 000 den.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач