Logo

Ruski kluc

Број на оглас: 1963380 | Објавен на: 02.01.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Ruski kluc
Vkluceni nastavci 32 i 33
Soodnos 1:69
Cena so ddv 3200den

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач