Logo

АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ

Број на оглас: 1964112 | Објавен на: 25.10.2016, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат алуминиумски бандажи 14-ки за Peugeot 206 во одлична состојба. Контакт 075 / 396 - 116

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Никола