Logo

FORD FOCUS 2009 1.4 50000 KM

Број на оглас: 1964454 | Објавен на: 14.03.2017, 18:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 50000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 6.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 2009 neuvezuvan kupen vo Mi-Da Motors so 51000 Km pominati benzinec odlicno socuvan garaziran. Se prodava poradi kupuvanje na novo vozilo. Info na Viber broj +93784915306.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandar