Logo

KIA SORENTO 2.5 CRDI 2005

Број на оглас: 1964458 | Објавен на: 22.08.2017, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 7.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Sorento 2.5 CRDI 178.000 registriran do Sep 2016. ful oprema plus vgraden DVD Player so Camera za Rikverc, Novi Gumi Garaziran, kompleten servis napraven 175000 km.Info na Viber broj +93784915306.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач