Logo

Prodavam polovni del: za Lada Niva,Riva,Samara,Yugo,101,Fico

Број на оглас: 1964695 | Објавен на: 01.07.2020, 00:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sekakvi polovni delovi za Lada Niva ,Riva ,Samara ,Yugo ,Zastava 101 ,Fico ... 070/504-107

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач