Logo

Нова заштитна стреа

Број на оглас: 1966225 | Објавен на: 04.06.2019, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Многу практична нова заштитна стреа за капење која помага шампонот да не оди во очињата на децата. Има копчиња за подесување кои се прилагодуваат според ширината на детското главче. Бои: Сина, Розева и Жолта.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач