Logo

Se prodava Stan Povolno

Број на оглас: 1966308 | Објавен на: 17.11.2017, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 35 m²

Греење: Нема

Спрат: Сутерен стан

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2012

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Sr front 14

Цена: 11.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prostorot go davam za izveduvanje na gradezni raboti na druga lokacija vo negova vrednost.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач