Logo

Дарма Дома-луксузен стан во Карпош одма кај City Mall !

Број на оглас: 1966727 | Објавен на: 12.09.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 14 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 350 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Карпош 3 позади City Mall, станот поседува 80 м2, 3 соби, комплетно наместен со нов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови. греење на парно,клима, нова градба, паркинг,невселен до сега. вселив веднаш....

цена-350 евра

шифра 17905

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач