Logo

Prasinja

Број на оглас: 1966816 | Објавен на: 02.07.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat extra prasinja za tov i priplod

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Vencislav

Потврден огласувач