Logo

Aluminiumski Bandazi za Ford 5x108 18ki

Број на оглас: 1967319 | Објавен на: 25.04.2017, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


aluminiumski bandazi za ford 5x108 18 ki so gumi mondeo fucus kuga c-max s-max

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач