Logo

Potopna pumpa

Број на оглас: 1967591 | Објавен на: 31.01.2017, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: Hofer

Tип на делови: Гориво / пумпа

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Potopna pumpa za:
Daewoo Lanos
Daewoo ibrida
Rover 25
Rover 200
Citroen berlingo
Rover 400
Peugeot 206 - 406

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Mihajlo