Logo

Vitlo so sajla - hidrolicno

Број на оглас: 1968198 | Објавен на: 11.10.2018, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Tirfer vitlo so sajla - hidrolicno i elektricno 24V(volti)
*cena po dogovor
*broj 070 207 033

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Blasko

Потврден огласувач